Witamy na stronie KOR-REM

Witam Państwa.
Wiemy jak w obecnych czasach wygląda dostęp do publicznej służby zdrowia. Mamy świadomość skoku cywilizacyjnego i dostępu do internetu, telefonów komórkowych, które znacząco pochłaniają nasz czas. Wiążę się to równocześnie z rozwojem wielu schorzeń i zaburzeń, które mają olbrzymi wpływ na nasze zdrowie. Coraz mniej się ruszamy – Coraz więcej spędzamy czasu na siedząco, a jak wiadomo – lepiej zapobiegać niż leczyć. A na to najlepszym lekarstwem jest ruch.

Z tą myślą powstała firma Kor-Rem, która pragnie przedstawić Państwu swoją, myślę szeroką dość ofertę dla wszystkichzarówno maluchów, dzieci, młodzieży, osób dorosłych jak i starszych.

We wszystkich ofertach mam już wieloletnie i bogate doświadczenie, które pragnę wykorzystać we współpracy z Państwem.

Firma będzie prowadziła działalność na terenie województwa wielkopolskiego , kujawsko-pomorskiego oraz zachodniopomorskiego. Osoby mieszkające w Pile lub mogące dojechać – będą mogły korzystać  z zajęć na miejscu. Mieszkający w gminach ościennych będą mogli korzystać, jeśli będzie taka potrzeba z gminnych ośrodków leczenia wad postawy zajęć usprawniających i rehabilitacji.

Będzie można skorzystać z zajęć, które odbywać się będą w domu. Każdy przypadek będzie traktowany indywidualnie. Poświęcimy tyle czasu na zajęcia, ile będzie potrzebne. Nikomu nie odmówię pomocy. 

Zajęcia będą odbywały się od niedzieli do niedzieli. Gwarantuje dojazd samochodem do każdego przypadku. Do korzystania z oferty zapraszam wszystkich – tych zamożnych i tych mniej zamożnych. Ceny będą dostępne dla każdego. Szczegóły wkrótce na stronie internetowej. Będą Państwo mieli możliwość na bieżąco wpisywać na stronie internetowej swoje komentarze, na których będzie mi bardzo zależało, aby podnosić jakość usług jakie będą Państwu świadczone. Jednocześnie przyczyni się to do zyskania nowych klientów i dalszego rozwoju firmy.

Na stronie internetowej będą zamieszczane zdjęcia z zajęć, filmy, a także publikacje związane z działalnością jaką prowadzi firma.


Dziękuję za zapoznanie się z tekstem, liczę na śledzenie przez Państwa mojej strony co w konsekwencji doprowadzi do współpracy. Z poważaniem – Sławomir Grzegorczyk